Porady

Stylowe dodatki łazienkowe

Stylowe dodatki łazienkowe

Łazienka to pomieszczenie, które aranżacyjnie bywa zaniedbywane. Większość osób świadomie nie angażuje się w wystrój łazienkowego wnętrza, traktując to pomieszczenie jako typowo funkcjonalne. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wyczarować w tym miejscu klimat i podkreślić jego przytulność. W końcu to właśnie w łazience najchętniej oddajemy się długim chwilom relaksu. W jakie dodatki łazienkowe warto się wyposażyć, aby odmienić wystrój pomieszczenia?

Stojaki łazienkowe – praktyczne akcesoria do łazienki
Stojaki łazienkowe to akcesoria, które coraz częściej wkradają się w aranżacje łazienek. Ich zastosowanie nie wymaga montażu na stałe. Można je w dowolnej chwili przestawić, zmieniając ich lokalizację. Wyróżnia się kilka modeli, w tym stojaki łazienkowe na papier toaletowy, papier toaletowy i szczotkę WC oraz na ręczniki. Można je ustawić w dowolnym miejscu w łazience, zagospodarowując w ten sposób całą dostępną przestrzeń.
Stojaki łazienkowe mogą być wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, ze stali chromowanej lub odpowiednio zaimpregnowanego drewna. Warto zdecydować się na model, który wykorzystuje materiał dominujący w łazience. Jeżeli znalazły się w nim już dekory z drewna, warto postawić także na takie stojaki łazienkowe.

Attic bathroom in grey and white with bathtub and toilet

Dodatki łazienkowe – stylowe akcesoria do każdej łazienki
Przez dodatki łazienkowe można rozumieć wiele różnego typu akcesoriów. Niektóre z nich z pozoru mogą nie kojarzyć się w ogóle z przestrzenią łazienkową.
Dodatki łazienkowe to przede wszystkim regały i półki. To na nich znajdzie się miejsce na kosmetyki oraz akcesoria łazienkowe. W zależności od preferencji domowników można zdecydować się na szereg różnorakich modeli – jednopoziomowych, wielopoziomowych czy narożnych.
Dodatki łazienkowe nadają klimat pomieszczeniu. Mogą to być więc wszelkiego typu elementy aranżacyjne, w tym świece dekoracyjne, niebanalne figurki czy koszyczki na drobiazgi. Warto zadbać, aby dodatki łazienkowe były utrzymane w jednym stylu. Wówczas aranżacja będzie spójna i kompletna.

Similar Posts