Finanse

Wygodna pożyczka bez wychodzenia z domu

Pieniądze na koncie bez wychodzenia z domu? Szybka możliwość wypełnienia wniosku oraz jasne warunki?  Skorzystaj z opcja jaką jest szybka pożyczka przez Internet i ciesz się dodatkową gotówką w ten sam dzień.

Minimum formalności, czyli szybki formularz

Poza tym, że szybka pożyczka przez Internet pozwala cieszyć się z dodatkowej gotówki nawet w ten sam dzień, kiedy wypełniamy wniosek, to także bardzo szybka i wygodna opcja. Sam formularz można wypełnić w domu lub nawet używając telefon komórkowego z dostępem do Internetu, a jej rozpatrzenie trwa kilka chwil. Wystarczą podstawowe dane, nie ma potrzeby posiadania zaświadczenie o zatrudnieniu, to też jest rozwiązaniem dla tych, którzy widnieją w BIK-u. Większość firm, która udziela pożyczek pozabankowych nie weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami (kwota raty jest większa), ale nie dyskredytuje to klienta przed otrzymaniem pożyczki.

Bez wychodzenia z domu

Różne sytuacje i nagłe wypadki potrafią nas czasem zaskoczyć. Konieczność nagłego remontu, naprawy samochodu a może zbliżający się rok szkolny i konieczność kupienia wyprawki/ Mała kwota jaka jest dostępna od ręki, z powodzenie wystarczy, żeby pokryć te wydatki. Dodatkowo, co bardzo ważne nie ma konieczność wizyty w oddziale czy placówce. Całość formalności jest załatwiana za pośrednictwem internetu. Sam wniosek nie jest skomplikowany i z pewnością każdy sobie z nim poradzi.

Po wyborze kwoty jaka nas interesuje możemy także wybrać ilość rat oraz dzień spłaty. Należy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer PESEL, dane z dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego, na jaki chcemy otrzymać wnioskowaną kwotę. Potem system weryfikuje te dany oraz otrzymujemy informację, czy wnioskowana kwota zostanie nam przyznana. Jeśli zostaliśmy zweryfikowani pozytywnie, kolejnym krokiem jest przeczytanie i zatwierdzenie umowy. Tu warto dokładnie sprawdzić, czy wszystkie dane się pokrywają z tymi przez nas podanymi oraz czy wszystkie warunki się zgadzają.

Większa kwota po spłacie

Na ogół szybką pożyczkę przez internet charakteryzuje się nie wielką kwotą oraz krótkim okresem do spłaty. Jednak, jeśli pierwszą pożyczkę spłacimy terminowo, będziemy mieli możliwość ubiegania się o kolejną w wyższej kwocie. O terminie zbliżającej się raty na ogół przypomina sms, można się także logować na konto na stronie, gdzie można śledzić harmonogram spłaty. Oczywiście jeśli mamy także możliwość, możemy także spłacić kredyt przed terminem.

Similar Posts