Porady

Podnieś komfort prasowania

Podnieś komfort prasowania

Nie każdy z nas jest miłośnikiem prasowania. Obowiązki domowe często nie należą do najprzyjemniejszych czynności, z którymi każdy z nas musi się zmierzyć. Niestety, jeśli chcemy zadbać o siebie i swoje otoczenie, nie powinniśmy uciekać od codzienności. Na szczęście jest wiele możliwości, dzięki którym możemy sprawić, że znacznie podniesiemy komfort pracy. Prasowanie nie powinno być wtedy aż tak uciążliwe.

Jak to zrobić? Świetnym przykładem są deski do prasowania marki Vileda, np. model Vileda Viva Express Smart. Co takiego ma do zaoferowania ta deska i co sprawia, że jest popularna wśród konsumentów?

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość

Markę Vileda zna większość z nas. To wysokiej jakości produkty cenione przez klientów nie tylko za atrakcyjny design, ale również staranność wykonania. Czego więc możemy spodziewać się po takich produktach, jak ww. Vileda Viva Express Smart?

Najwyższej jakości surowce

Wykwalifikowani inżynierowie zawsze szukają tworzyw i rozwiązań, które pozwolą udoskonalić ich projekt. Czasem niewielka zmiana pozwala definitywnie odmienić właściwości konstrukcji. W przypadku marki Vileda użytkownicy otrzymują gwarancję, że w ich ręce trafia produkt stworzony z myślą o niezawodności.

Skąd ta pewność? Najlepszym świadectwem są atesty i certyfikaty wystawione przez niezależne laboratoria. Nie można jednak zapominać, że deska Vileda Smart otrzymała wiele branżowych nagród i wyróżnień. To najlepszy dowód na wykorzystanie tworzyw z najwyższej półki, wystarczy zapoznać się z liczbą pozytywnych opinii.

Zaawansowana technologia produkcji

Sam surowiec nic nie da, jeśli nie zostanie odpowiednio obroniony. Innowacyjny park maszynowy to podstawa przy produkcji sprzętu domowego, informująca o precyzji wykonania przekładającej się na wytrzymałość, wygodę, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo eksploatacji. Gdy te warunki zostaną spełnione, produkt uzyska ww. certyfikaty. Zawsze zwracaj na to uwagę.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Podczas prasowania mamy kontakt z gorącym żelazkiem. Warto więc mieć pewność, że nie musimy obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Na szczęście nawet najprostsze konstrukcje jak deska Vileda Smart posiadają blokadę nóżek i są perfekcyjnie wypoziomowane. Użytkownik nie uświadczy zatem efektu bujania, który może przyczynić się do dyskomfortu podczas prasowania.

Funkcjonalność dla wymagających

Warto jednak powiedzieć nieco więcej o tym modelu. Chociaż deska do prasowania Vileda Smart jest uznawana za model standardowy, oferuje:

  • regulację wysokości do 95 cm,

  • przepuszczalność pary wodnej (za sprawą wbudowanej metalowej siatki nierdzewnej),

  • bezpieczeństwo prasowania (za sprawą podstawki na żelazko),

  • otwory obok stojaka na żelazko, które mogą być wykorzystywane jako uchwyty na wieszaki.

Jak widać, użytkownik otrzymuje niemal wszystko, czego może potrzebować. To nie wszystko, co Vileda jest w stanie zaoferować bardziej wymagającym osobom. Vileda Star Plus to najlepszy dowód na to, że produkty premium zapewniają maksimum wygody. Dodatkowe atuty tego modelu to:

  • antenka na przewód od żelazka,

  • przesuwne gniazdo przy stojaku na żelazko,

  • przedłużacz.

Dzięki ww. funkcjonalnościom nie trzeba obawiać się, że kabel żelazka będzie Cię ograniczać lub zbyt mocne szarpnięcie spowoduje zagrożenie. Teoretycznie niewielkie zmiany w praktyce oferują ogromne wsparcie podczas prasowania.

Pamiętaj, że deska do prasowania Vileda Smart to jednorazowa inwestycja. Kupując raz jeden z najlepszych modeli, nie musisz obawiać się, że za kilka miesięcy ulegnie uszkodzeniu. Lepiej sięgnąć od razu po produkt godny zaufania, niż co chwilę denerwować się o potencjalne uszkodzenia lub brak zadowalających wartości, np. potrzebnej przy prasowaniu stabilności.

Similar Posts