Dekoracje

Pomarańczowe dywany do pokoju

Z czym kojarzy się kolor pomarańczowy? Przede wszystkim z pomarańczą, z gorącym plażowym piaskiem i zachodzącym słońcem. A jak może kojarzyć się dywan pomarańczowy? Z radością, energią i pełnią optymizmu. Brzmi zachęcająco? Sprawdź te fakty.

Pomarańczowy budzi do życia

W szare, melancholijne pory roku, takie jak jesień, czy zima, kolor pomarańczowy staje się zalążkiem życia. Pomarańcz jest jedną z głównych jesiennych barw, którą spotykamy co dzień podczas opadania liści z drzew. I mimo że w tym momencie kojarzy nam się źle, to jest to jedna z najradośniejszych życiowych tonacji. Niewiele osób decyduje się na odzież, czy dodatki w tym kolorze, a tym bardziej na dywan. Niewielu również zdaje sobie sprawę z tego, że wybór pomarańczowego dywanu to jeden z najlepszych wyborów – zobacz naszą ofertę na: https://www.topworld.pl/produkty/kolorystyka/dywany-pomaranczowe,2,37529

Dla kogo pomarańczowy dywan?

Tak naprawdę jest idealny dla wszystkich. Wyraża on osoby o pozytywnym nastawieniu, które są pełne energii, zdecydowane i spontaniczne. Cechują osoby zorganizowane, ale i mało cierpliwe. Dla wielu z nich kolor pomarańczowy często jest tym ulubionym, a dla pozostałych osób dopiero może się stać. Dlaczego? Zakup dywanu w odcieniach pomarańczowego nada wnętrzu ciepła i pogodności. Tych mniej zorganizowanych lub mało energicznych z pewnością pobudzi do działania. Uruchamia endorfinę, która zwiększa motywację do pracy, sportu i innych mało lubianych czynności. Jednocześnie jaskrawe kolory w odcieniu pomarańczy pomagają walczyć z kompleksami i podnieść znacznie pewność siebie. Bardzo często wykorzystuje się go w tak zwanej koloroterapii. Każdy może sprawić sobie taką terapię u siebie, bez wychodzenia z domu.

Zastosowanie pomarańczowego dywanu w domu

Dywany mają różne wielkości, barwy oraz sposób tkania, który wpływa na długość włosia. Nie wiesz jaki dywan wybrać i gdzie powinieneś go umieścić? Podpowiemy. Miękkie ciepłe dywany z dłuższym włosiem sprawdzają się idealnie w miejscach, które nie są zbyt często eksploatowane, czyli w sypialni. Codziennie rano dywany pomarańczowe będą nas budzić do życia, rozpalając radość w naszym umyśle. Delikatne w dotyku będą niebem dla bosych stóp. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby gościły również w salonach, w których często przebywamy. Dywany, które posiada sklep Topworld, występują również w samych odcieniach pomarańczowego, jeżeli ktoś bałby się zbyt mocnego kontrastu i ostrości koloru. Idealnie sprawdza się w pokojach, gabinetach, salonach, czy jadalniach. Miękkie, ale o krótkim włosiu wymagają mniej czyszczenia i jednocześnie wkomponowują się niesamowicie w tradycyjny, jak i nowoczesny wystrój wnętrz.

Similar Posts