Porady

Naprawa pralek Lublin – zaufaj specjalistom

Naprawa pralek Lublin - zaufaj specjalistom

Awaria sprzętu AGD może szalenie utrudnić funkcjonowanie domownikom. W końcu pralka czy zmywarka to urządzenia, z których korzystamy niemal codziennie, szczególnie w większych gospodarstwach domowych. Gdy jednak już usterka nam się przydarzy, stajemy przed trudnym wyborem – jaki serwis pralek czy zmywarek wybrać? Naprawy reklamacyjne to zawsze dodatkowe oczekiwanie, firmowe serwisy nie spieszą się – najpierw z rozpatrzeniem reklamacji, a następnie z samą naprawą. RestartAGD to wyjątkowy i doświadczony serwis sprzętu AGD z siedzibą w Lublinie, dojeżdżający także do klientów z okolic Lublina. Wiemy, jak istotne dla klientów są czas i wygoda. W związku z tym oferujemy dojazd, diagnostykę i właściwą naprawę w Państwa domach, płacąc tylko za tę ostatnią ze wskazanych usług. Pracują u nas wyłącznie wykfalifikowani fachowcy, a zdobyte doświadczenie pozwala eliminować każdą usterkę błyskawicznie. Nie trać czasu, poznaj ofertę Restart AGD i skorzystaj z godnego zaufania serwisu w przystępnej cenie.

 

  • Błyskawiczna i komfortowa naprawa sprzętu AGD na terenie Lublina

  • Naprawy realizowane przez RestartAGD

  • Ocena jakości pracy serwisantów

 

Błyskawiczna i komfortowa naprawa sprzętu AGD na terenie Lublina

RestartAGD dokłada wszelkich starań, by każda naprawa pralki czy zmywarki była przeprowadzona możliwie błyskawicznie, pamiętając, jak kluczowy dla właściwego funkcjonowania gospodarstw domowych pozostaje sprawny sprzęt AGD. Działamy na terenie powiatu lubelskiego, docierając pod wskazany przez klienta adres w możliwie krótkim czasie. 94% przypadków udaje nam się rozwiązać w mniej niż 4 godziny. Dajemy gwarancję na każdą z przeprowadzonych napraw. Dojazd i diagnoza nie podnoszą ceny, klient płaci wyłącznie za usługę naprawy, nie przewidujemy ukrytych kosztów. Wystarczy skontaktować się z serwisem, przybliżyć problem i czekać już na przyjazd serwisanta, którego RestartAGD wysyła pod wskazany adres. Naprawę podejmuje on dopiero po skonsultowaniu i zaakceptowaniu kosztorysu przez klienta. Jeżeli nie zgodzisz się na koszty serwisu, możesz zrezygnować z usługi, ponosisz wtedy jedynie koszt diagnozy – 49 zł. RestartAGD to fachowa naprawa z gwarancją na lata. Naprawa pralek w Lublinie jeszcze nigdy nie była tak szybka w tak atrakcyjnej cenie.

 

Naprawy realizowane przez RestatAGD

RestartAGD, serwis AGD z wieloletnim doświadczeniem, zajmuje się naprawą i serwisem pralek, lodówek, zmywarek, kuchenek, piekarników, a także instalacją zmywarek i pralek. Oferta naszych usług serwisowych dotyczy sprzętu renomowanych producentów – AEG, Amica, Ardo, Artisan, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool czy Zanussi. Do każdego zlecenia zapewniamy gwarancję na nasze usługi, by zwiększyć komfort użytkowania naprawionego sprzętu w przyszłości. Doświadczenie i pasja zatrudnianych przez nas fachowców pozwalają realizować każdą naprawę szybko, skrupulatnie i w przyjaznej atmosferze. Restart AGD naprawa pralek Lublin to miejsce, w którym priorytetem pozostaje wysoka jakość usług i obsługi klienta.

 

Ocena jakości pracy serwisantów

Chcąc stale podnosić kwalifikacje i jakoś usług naszych pracowników – wprowadziliśmy nowatorski system oceny pracy serwisantów, który stanowi dla nas zwrotną odpowiedź na pytanie, jak przebiega praca serwisanta od momentu przyjęcia zlecenia, przez dojazd do klienta, po zakończenie naprawy sukcesem i przywrócenie sprzętu AGD do życia. Losowo kontaktujemy się z niektórymi klientami po zakończonej realizacji, by zebrać informacje o pracy serwisanta i prosić o ocenę całego procesu naprawy.

 

 

Similar Posts